Check-in/check-out

Fungujeme v režimu standardních check-in (14:00–21:00) a check-out (do 10:00) hodin. Individuální požadavky na čas příjezdu či odjezdu s vámi probereme na e-mailu recepce@best-hotel-garni.cz, případně na telefonním čísle +420 604 123 661.

Snídaně

Sladká, slaná, teplá i studená – snídaně v BEST hotel Garni bude přesně taková, jakou ji máte rádi. Součástí nabídky je také bohatý nápojový koutek (káva, čaj, voda, džus i mléko). Dokážete si představit lepší zahájení dne? Možnost přikoupení výborné snídaně formou bufetu nabízíme  ke všem druhům pobytů. Standardní cena je 180 Kč na osobu, při delším pobytu je možné dohodnout individuální slevy. Jídelna prošla v roce 2021 kompletní rekonstrukcí, konzumace tak probíhá v čistém a novém interiéru, který se nachází v přízemí hotelu. Snídaně probíhají každý den od 7:00 do 9:00 hodin.

Úschova zavazadel, kol, výtah, zvířata

Jinde problém, u nás samozřejmost! Hostům nabízíme možnost bezplatné úschovy zavazadel, po celý den je v hotelu k dispozici kompletně zrenovovaný výtah a domácí mazlíčky ubytujeme za symbolický denní poplatek. Pro cyklisty nabízíme uzavřenou, uzamykatelnou kolárnu s nepřetržitám kamerovým záznamem v nedalekém objektu. Přístup této kolárny je nepřetržitý, pomocí hotelového čipu.

Parkování

K dispozici máme pouze omezený počet parkovacích míst, která nabízíme za poplatek 150 Kč / den. Pro zjištění aktuální obsazenosti nás neváhejte kontaktovat. Dokážeme Vám zajistit i parkování pro autobus, v nedaleké vzdálenosti od hotelu.

Odevšad kousek

Z vlakového nádraží se k nám dostanete autobusem číslo 21 – zastávka Finanční úřad. Hotel je dobře dostupný rovněž z rychlostních komunikací E462 a E442, do navigace zadejte adresu Na Střelnici 343/48. Z centra Olomouce k nám dojdete také příjemnou procházkou.

Společenské prostory, recepce, wi-fi

V hotelu se nachází obsluhovaná recepce, kde vám rádi se vším poradíme. K dispozici máme společenské (konferenční) prostory až pro 46 lidí a bezplatné wi-fi připojení v celé budově. Pro bezchybný průběh vaší soukromé či firemní akce vám doporučíme ověřené dodavatele.