Aktivní víkend v Olomouci

  1. BEST hotel Garni
  2. Novinky hotelu
  3. Aktivní víkend v Olomouci

Máte rádi pohyb, ale chození po památkách pro vás není to pravé ořechové? Pak tady pro vás máme pár tipů na to, kde v Olomouci „upustit páru“.

Lanové centrum

Do Lanového centra PROUD je to od nás sedm minut pěšky. Na své si zde přijdou děti i dospělí. Celý areál je venkovní a nachází se zde herní zóna s atrakcemi na zemi i vysoké lanové překážky s velkou adrenalinovou houpačkou. Atrakce lze využít jako soukromý návštěvník, případně si rezervovat část či kompletní kapacitu areálu za účelem oslavy nebo firemní akce ve větším počtu účastníků. V zimních měsících bývá centrum uzavřeno, aktuální otevírací dobu zjistíte zde.  

Bowling

Nejen při nepříznivém počasí vám jistě přijde vhod náš partnerský podnik Sportcentrum BEST. Kromě šesti profesionálních bowlingových drah můžete využít dva squashové kurty (na které vám v případě zájmu obsluha nachystá ping-pongový stůl), dva sety na virtuální realitu nebo navštívit tančírny pro veřejnost. Pro naše ubytované hosty máme navíc nachystané speciální slevové akce, ohledně aktuální nabídky se informujte na recepci hotelu.

Únikové hry

Akční povahy jistě potěší, že i v Olomouci máme několik možností zahrát si únikovou hru – ať už ve dvojici nebo s partou přátel, uvnitř nebo venku. Koukněte na weby Mistr úniku, Útěk z pevnosti, Zábavná města či City hry a přesvědčte se sami! Zdarma můžete vyzkoušet mobilní aplikaci Mozart v karanténě, která vás provede po nejvýznamnějších městských památkách. Z každodenní reality doslova uniknete raz dva.

Paintball

Posledním tipem na adrenalinový zážitek je Paintball GAME v městské části Neředín, kam se od nás dostanete za sedm minut autem. Aktivita je vhodnější pro větší skupiny, o to větší zážitek si z ní ale odnesete. Příjemným bonusem je atraktivní prostředí Tereziánské pevnosti, které slouží jako paintballové hřiště.

Levné a hezké ubytování v Olomouci vám rádi zařídíme u nás v BEST Hotelu Garni, napište nám ještě dnes!

Novinky hotelu
Konec roku v Olomouci

Další podobné články